ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| host | "dev.al-meda.com" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Thu, 02 Apr 2026 15:12:44 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fdev.al-meda.com%2FCDX2.php%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fdev.almeda%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "17de08" |
Cookies
Request Cookies
No request cookies
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "13865970b90e5a4621877f09e81d62cf" |
| DATABASE_URL | "mysql://almeda:yVGroO7snGXc756Ee0hmv06YEnH6avjH@localhost:3306/almeda" |
| MAILER_DSN | "mailgun+smtp://postmaster@mg.al-meda.com:c136976f5e68a8f81f7f1e8dcae6fcaa-f696beb4-93d81d06@default?region=us" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/dev.almeda/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/dev.almeda/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_HOST | "dev.al-meda.com" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "dev.al-meda.com" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/CDX2.php" |
| REMOTE_ADDR | "20.215.208.99" |
| REMOTE_PORT | "8735" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775142764 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775142764.7501 |
| REQUEST_URI | "/CDX2.php" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/dev.almeda/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "167.172.230.192" |
| SERVER_ADMIN | "admin@manzwebdesigns.com" |
| SERVER_NAME | "dev.al-meda.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.66 (Ubuntu) Server at dev.al-meda.com Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.66 (Ubuntu)" |
| SSL_TLS_SNI | "dev.al-meda.com" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
Parent Request
Return to parent request (token = 6b585b)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "4fc867" |