ErrorController
Request
GET Parameters
No GET parameters
POST Parameters
No POST parameters
Uploaded Files
No files were uploaded
Request Attributes
Request Headers
| Header | Value |
|---|---|
| accept-encoding | "gzip, deflate, br, zstd" |
| accept-language | "en-US,en;q=0.9" |
| cache-control | "no-cache" |
| connection | "keep-alive" |
| cookie | "_ga_J30MMJXED2=GS2.1.s1775212813$o1$g0$t1775212813$j60$l0$h0; _ga=GA1.2.1678416103.1775212813; _gid=GA1.2.148391879.1775212815; _gat_gtag_UA_44702464_1=1" |
| host | "dev.al-meda.com" |
| pragma | "no-cache" |
| sec-fetch-dest | "empty" |
| sec-fetch-mode | "no-cors" |
| sec-fetch-site | "same-origin" |
| user-agent | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Safari/537.36" |
| x-php-ob-level | "1" |
Request Content
Request content not available (it was retrieved as a resource).
Response
Response Headers
| Header | Value |
|---|---|
| cache-control | "no-cache, private" |
| content-type | "text/html; charset=UTF-8" |
| date | "Fri, 03 Apr 2026 10:40:46 GMT" |
| vary | "Accept" |
| x-debug-exception | "No%20route%20found%20for%20%22GET%20https%3A%2F%2Fdev.al-meda.com%2Fapple-touch-icon.png%22" |
| x-debug-exception-file | "%2Fvar%2Fwww%2Fdev.almeda%2Fvendor%2Fsymfony%2Fhttp-kernel%2FEventListener%2FRouterListener.php:135" |
| x-debug-token | "6c4457" |
Cookies
Request Cookies
| Key | Value |
|---|---|
| _ga | "GA1.2.1678416103.1775212813" |
| _ga_J30MMJXED2 | "GS2.1.s1775212813$o1$g0$t1775212813$j60$l0$h0" |
| _gat_gtag_UA_44702464_1 | "1" |
| _gid | "GA1.2.148391879.1775212815" |
Response Cookies
No response cookies
Session
Session Metadata
No session metadata
Session Attributes
No session attributes
Session Usage
0
Usages
Stateless check enabled
Session not used.
Flashes
Flashes
No flash messages were created.
Server Parameters
Server Parameters
Defined in .env
| Key | Value |
|---|---|
| APP_ENV | "dev" |
| APP_SECRET | "13865970b90e5a4621877f09e81d62cf" |
| DATABASE_URL | "mysql://almeda:yVGroO7snGXc756Ee0hmv06YEnH6avjH@localhost:3306/almeda" |
| MAILER_DSN | "mailgun+smtp://postmaster@mg.al-meda.com:c136976f5e68a8f81f7f1e8dcae6fcaa-f696beb4-93d81d06@default?region=us" |
Defined as regular env variables
| Key | Value |
|---|---|
| APP_DEBUG | "1" |
| CONTEXT_DOCUMENT_ROOT | "/var/www/dev.almeda/public" |
| CONTEXT_PREFIX | "" |
| DOCUMENT_ROOT | "/var/www/dev.almeda/public" |
| GATEWAY_INTERFACE | "CGI/1.1" |
| HTTPS | "on" |
| HTTP_ACCEPT_ENCODING | "gzip, deflate, br, zstd" |
| HTTP_ACCEPT_LANGUAGE | "en-US,en;q=0.9" |
| HTTP_CACHE_CONTROL | "no-cache" |
| HTTP_CONNECTION | "keep-alive" |
| HTTP_COOKIE | "_ga_J30MMJXED2=GS2.1.s1775212813$o1$g0$t1775212813$j60$l0$h0; _ga=GA1.2.1678416103.1775212813; _gid=GA1.2.148391879.1775212815; _gat_gtag_UA_44702464_1=1" |
| HTTP_HOST | "dev.al-meda.com" |
| HTTP_PRAGMA | "no-cache" |
| HTTP_SEC_FETCH_DEST | "empty" |
| HTTP_SEC_FETCH_MODE | "no-cors" |
| HTTP_SEC_FETCH_SITE | "same-origin" |
| HTTP_USER_AGENT | "Mozilla/5.0 (X11; Linux x86_64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/146.0.0.0 Safari/537.36" |
| PATH | "/usr/local/sbin:/usr/local/bin:/usr/sbin:/usr/bin:/sbin:/bin:/snap/bin" |
| PHP_SELF | "/index.php" |
| QUERY_STRING | "" |
| REDIRECT_HTTPS | "on" |
| REDIRECT_SSL_TLS_SNI | "dev.al-meda.com" |
| REDIRECT_STATUS | "200" |
| REDIRECT_URL | "/apple-touch-icon.png" |
| REMOTE_ADDR | "62.133.47.20" |
| REMOTE_PORT | "36028" |
| REQUEST_METHOD | "GET" |
| REQUEST_SCHEME | "https" |
| REQUEST_TIME | 1775212841 |
| REQUEST_TIME_FLOAT | 1775212841.4883 |
| REQUEST_URI | "/apple-touch-icon.png" |
| SCRIPT_FILENAME | "/var/www/dev.almeda/public/index.php" |
| SCRIPT_NAME | "/index.php" |
| SERVER_ADDR | "167.172.230.192" |
| SERVER_ADMIN | "admin@manzwebdesigns.com" |
| SERVER_NAME | "dev.al-meda.com" |
| SERVER_PORT | "443" |
| SERVER_PROTOCOL | "HTTP/1.1" |
| SERVER_SIGNATURE | "<address>Apache/2.4.66 (Ubuntu) Server at dev.al-meda.com Port 443</address>\n" |
| SERVER_SOFTWARE | "Apache/2.4.66 (Ubuntu)" |
| SSL_TLS_SNI | "dev.al-meda.com" |
| SYMFONY_DOTENV_VARS | "APP_ENV,APP_SECRET,DATABASE_URL,MAILER_DSN" |
Parent Request
Return to parent request (token = 6d08ff)
| Key | Value |
|---|---|
| _remove_csp_headers | true |
| _stopwatch_token | "744b63" |